Sušičky prádla
Recenze, Testy, Informace
Sušičky prádla - testy, recenze, srovnání. Výhody a nevýhody jednotlivých typů sušiček na prádlo, informace a tipy pro výběr sušičky prádla.Americká hypotéka bez dokládání příjmů

O vysoké půjčce, kterou americká hypotéka většinou bývá, můžeme uvažovat z různých důvodů. Chceme si například zařizovat bydlení, koupit automobil anebo potřebujeme naléhavě splácet některé aktuální půjčky a úvěry. Pokud mluvíme o americké hypotéce bez doložení příjmů, je dost možné, že nemůžeme doložit dostatečně vysoký příjem nebo se nám do cesty připletla jiná komplikace.

Než si tuto hypotéku zajistíme, musíme dobře vědět, co pro nás znamená tento typ úvěru a jak funguje.

Jak funguje americká hypotéka bez příjmů

Hypotéka americká je oblíbeným typem úvěru jak v Americe, tak i v České republice. Název Americká hypotéka je pouze název a s Amerikou toho nemá příliš společného. Podstatou úvěru je poskytnutí peněz na kratší či delší časový úsek oproti zástavě vaší nemovitosti - bytu anebo domu. Pro firmu, která je věřitelem a poskytuje dlužníkovi peníze, je to velmi dobré zajištění proti nesplácení půjčených peněz. Důvodem je to, že zástava nemovitosti je právní úkon, který zajišťuje věřiteli docela jednoduché nabytí nemovitosti v případě nesplácení dluhu. Jak asi vidíte, je třeba vědět jistě, že můžeme půjčené peníze splácet, abychom o danou nemovitost nepřišli.

Je možné půjčit si peníze bez dokládání příjmů?

Ano, díky povaze úvěru americká hypotéka - tedy zástavě nemovitosti ani danou soukromou firmu nemusí zajímat, zda máte nebo nemáte příjem. Oni získávají do zástavy vaši nemovitost. Díky tomu že většinou firmy nepožadují dokládání příjmu a také ani nenahlíží do registru dlužníků je americká hypotéka bez dokládání příjmů vcelku jednoduchá na získání.Naše tipy:

Potřebujete-li půjčku, ale nemáte prokazatelné příjmy, požádejte si o půjčku bez doložení přijmů - jde to snadno a rychle.

Chcete si založit spořící účet? Navštivte stránky www.SpořícíÚčty-Srovnání.cz.

Přehled typů osobních účtů najdete na www.osobní-účty.cz.

Zpět na hlavní stánku...