Pračka se sušičkou, recenze

Pračka se sušičkou

Pračka se sušičkou je, zjednodušeně řečeno, pračka vybavená sušícím programem. Jedná se vlastně o dva spotřebiče v jednom, což má své výhody, ale také omezení.

Asi největší výhodou je ušetřené místo za samostatnou sušičku. Na druhou stranu - pračka se sušičkou neumí usušit prádlo tak dobře jako samostatná sušička a na sušení potřebuje také více vody.

Další nevýhodou je to, že pračka se sušičkou umí najednou usušit pouze přibližně poloviční množství prádla než sušička klasická. To znamená, že pokud naložíme plný buben na praní, budeme muset před zahájením sušení polovinu z vypraného prádla vytáhnout a usušit později.


Reklama:

Podrobné informace o konkrétních typech sušiček prádla najdete na stránkách http://www.mall.cz/susicky/. Můžete zde porovnat parametry jednotlivých sušiček, srovnat jejich hodnocení nebo vyhledat sušičku na prádlo podle zadaných kritérií.


Nicméně - pokud se vám do koupelny jen tak tak vejde pračka a nevíte, kam byste dali sušičku, je pro vás pračka se sušičkou ideální volbou. A jistě oceníte i další výhodu - pokud pereme poloviční náplň – můžeme prádlo vyprat a vysušit v jednom kroku a nemusíme prádlo předávat z jednoho spotřebiče do druhého.

A nespornou výhodou je i cena - za cenu jednoho spotřebiče máme vlastně spotřebiče dva.

Cena pračky se sušičkou začíná na 10 tisících, na internetu je pračka se sušičkou k mání od zhruba 9000 Kč, lze ji koupit např. na http://www.mall.cz/pracky-susicka/

Pračka se sušičkou – výhody/nevýhody

Výhody:
  • Úspora místa
  • Nižší pořizovací cena –máme dva spotřebiče za cenu jednoho
Nevýhody:
  • Vyšší spotřeba vody
  • Suší jen poloviční náplň – prádlo sušíme nadvakrát
Cena:
  • od 10 000,- Kč
Kde koupit:Zpět na hlavní stánku...
TOPlist