Pračka se sušičkou, recenze

Slevomat - dovolená u moře v Chorvatsku

Nejoblíbenější destinace Čechů pro dovolenou se Slevomatem znamená klidný a levný pobyt. Už nemusíte vozit jídlo v kufrech aut a slevovat na svých požadavcích a na kvalitě. Poukaz - slevový kupon Slevomat - dovolená u moře v Chorvatsku vám zajistí mnoho volných finančních prostředků.

A k tomu kvalitu, skvělé služby a možnost okamžitého vyřízení reklamace.


Nakupujte přes Slevomat

Pořízení dovolenkových služeb se Slevomatem - dovolenou u moře 2013 v Chorvatsku - vám umoží prožít nádhernou dovolenou. Za pár tisíc korun se místo zapoceného auta a kolon u hraničních přechodů svezete klimatizovaným autobusem se všemi civilizačními výhodami. V hotelu vás čeká nádherný pokoj s podobným komfortem a spoustou služeb včetně minibaru. A kolik zaplatíte? Méně než polovinu.

Jistota peněz

Dovolená u moře se Slevomatem má mnoho výhod. Poukaz na dovolenou si zařídíte ze méně než polovinu ceny, kterou Slevomat pečlivě kontroluje. Jde o skutečnou slevu oproti původní ceně a nikoliv obchodní trik. Vy jste na polovině a ostatní účastníci zájezdu zaplatili jednou tolik. Tímto komfortem, objednáním z domova a několika tisíci volných korun si zajistíte ještě lepší prožití volna. V autobusu se osvěžíte skvělou kávou, zajdete si do nejlepších restaurací nebo půjčíte sportovní zařízení.

Zážitek za minimální cenu

Pořízení poukazu Slevomat dovolená u moře, v Chorvatsku, Bulharsku ale i kdekoliv jinde, je krásným dárkem a zároveň rozumným řešením. Kdo by nechtěl bydlet o dovolené komfortně, mít například all inclusive, pít a jíst v klidu a bez starostí. Nemusíte se trápit tím, co si vzít s sebou, protože vše je v ceně. Vy si jen užíváte levných a dostupných služeb. Stačí vyplnit formulář ve Slevomatu a z klidu domova vyrazit na pobyt, u kterého si opravdu odpočinete. A příště už určitě nepůjdete nikam jinam. Taková nabídka se prostě nedá odmítnout.Zpět na hlavní stánku...
TOPlist