Sušičky prádla
Recenze, Testy, Informace
Sušičky prádla - testy, recenze, srovnání. Výhody a nevýhody jednotlivých typů sušiček na prádlo, informace a tipy pro výběr sušičky prádla.Výhodné půjčky na kvalitní výrobky

Nabídka spotřebního zboží, ať už se jedná pračky, myčky, sušičky prádla nebo elektroniku je nepřeberná. Problém je u většiny z nás v tom, že naše finance jsou omezené a tak musíme často jít cestou kompromisu a kupovat levnější a méně kvalitní výrobky.

Ne vždy je tento přístup výhodný – to ovšem zpravidla zjistíme až po zakoupení nekvalitního zboží, kdy se naplno projeví jeho nedostatky.

Spotřebitelské úvěry

Pokud si chcete pořídit kvalitní zboží, ale schází Vám peníze, máte možnost využít celé řady výhodných spotřebitelských úvěrů – půjček na cokoliv. Pokud máte stabilní příjem a neměli v dřívější době problémy se splácením jiných půjček nebo úvěrů, nebude pro Vás problém požádat o některý z výhodných bankovních, případně i nebankovních spotřebitelských úvěrů.

Půjčky ČS, GE Money, ČSOB

Tyto půjčky poskytuje většina velkých bank (Česká spořitelna, GE Money bank, ČSOB) a nebankovní instituce jako HomeCredit nebo Cetelem. Spotřebitelské půjčky se vyznačují nízkou úrokovou sazbou a nízkým RPSN, nastavitelnou dobou splatnosti nebo výší splátky. U většiny z těchto finančních produktů je možné si sjednat pojištění schopnosti splácet.

Kreditní karty

Kromě neúčelových spotřebitelských úvěrů je také výhodný nákup s využitím kreditní karty. Zejména pro případ, že budete schopni čerpané prostředky vrátit na kreditní účet během tzv. bezúročného období, což bývá většinou kolem 50 dnů i více. V tom případě totiž neplatíte z půjčených peněz žádné úroky a máte tak vlastně půjčky bez navýšení.
Naše tipy:

Potřebujete-li půjčku, ale nemáte prokazatelné příjmy, požádejte si o půjčku bez doložení přijmů - jde to snadno a rychle.

Chcete si založit spořící účet? Navštivte stránky www.SpořícíÚčty-Srovnání.cz.

Přehled typů osobních účtů najdete na www.osobní-účty.cz.
Zpět na hlavní stánku...