Sušičky prádla
Recenze, Testy, Informace
Sušičky prádla - testy, recenze, srovnání. Výhody a nevýhody jednotlivých typů sušiček na prádlo, informace a tipy pro výběr sušičky prádla.Rychlá půjčka do výplaty – oblíbená mikropůjčka

O rychlé půjčce do výplaty slyšel v dnešní době snad každý. Jde o populární produkt, který využívá stále více lidí. Komu nestačí peníze, než přijde výplata, může o této půjčce uvažovat. Určitě by si ale měl být jistý, že ji zvládne včas a řádně splatit.

Produkt nebankovních společností

Rychlá půjčka do výplaty je doménou nebankovních společností. Poskytne několik stovek až tisíc korun, právě jako překlenutí finanční krize než přijde na účet příští výplata. Z ní by se také měla částka splatit.

Krátkodobý úvěr

Nejedná se o dlouhodobou půjčku, nýbrž o krátkodobou. Lhůta ke splacení se pohybuje okolo 30 dní, záleží ale samozřejmě na konkrétním produktu. Žádá se pomocí online formuláře, a pokud žadatel vyhoví všem podmínkám poskytovatele, peníze dorazí na účet klidně už za pár minut.

Rychlá půjčka do výplaty neboli mikropůjčka

Rychlé půjčce do výplaty se také říká mikropůjčka nebo sms půjčka. Její výše není nijak závratná a má velice krátkou dobu splatnosti. Použít by se měla jen v opravdové nutnosti, ne jako prostředek k financování věcí, které nejsou existenčně nezbytné.

Konkrétní den splatnosti

Ke splatnosti rychlých mikropůjček bývá většinou určen jeden konkrétní den. V tento den je splacena kompletně celá částka navýšená o úrok a případné poplatky. Nejčastěji si lidé půjčují 2000 až 5000 Kč v těchto případech se poplatek za poskytnuté půjčky pohybuje v řádech stokorun. Kdo potřebuje finanční „injekci“, bývá ochoten takovýto poplatek zaplatit.

Nejen pro zaměstnané

I když je tento produkt znám jako „rychlá půjčka do výplaty“, nemusí být poskytnut pouze lidem, kterým chodí pravidelná výplata od zaměstnavatele na účet. Spokojenými klienty mohou být ženy na mateřské dovolené, studenti, nezaměstnaní nebo /důchodce. Klidně i podnikatelé. Zkrátka kdokoliv, kdo je schopen částku splatit z nejbližšího dalšího příjmu. Tím může být třeba podpora v nezaměstnanosti, důchod či rodičovský příspěvek.

Výhody mikropůjček:

Nevýhody mikropůjček:Naše tipy:

Potřebujete-li půjčku, ale nemáte prokazatelné příjmy, požádejte si o půjčku bez doložení přijmů - jde to snadno a rychle.

Chcete si založit spořící účet? Navštivte stránky www.SpořícíÚčty-Srovnání.cz.

Přehled typů osobních účtů najdete na www.osobní-účty.cz.

Zpět na hlavní stánku...